Umowa kredytu na cele mieszkaniowe EKSTRALOKUM NIEWAŻNA !!!

kw. 1, 2022

Przegrana Santander Bank Polska S.A. (umowa Kredyt Bank S.A.)

Szanowani Państwo, miło Nam poinformować o kolejnym korzystnym rozstrzygnięciu w sprawie prowadzonej przez naszą Kancelarię. Pierwsze dni wiosny będą kojarzyły się naszym Klientom nie tylko ze zmianą aury za oknem, ale przede wszystkim odzyskaniem pogody ducha z powodu uwolnienia się od kredytu zaciągniętego w CHF. Wyrokiem z dnia 21 marca 2022 roku Sąd Okręgowy w Sieradzu I Wydział Cywilny, sygn. akt: I C 31/21 ustalił, że umowa kredytu denominowanego do franka szwajcarskiego na cele mieszkaniowe „EKSTRALOKUM” zawarta przez naszych Klientów z dawnym Kredyt Bankiem S.A. (obecnie: Santander Bank Polska S.A.) jest nieważna.
W ten sposób nasi Klienci uzyskali łącznie potencjalną korzyść w wysokości ok. 300.000 zł, o jaką zmniejszyło się zadłużenie zł
Podobnie jak nasi Klienci niezmiernie cieszymy się z wygranej. To pokazuje, że nasze strategie są nie tylko słuszne, ale także skuteczne. Naszym celem bowiem jest pomoc kredytobiorcom w uwolnieniu się od umów kredytowych denominowanych lub indeksowanych do CHF. Wierzymy, że możemy pomóc także Państwu. Więc, jeśli zastanawiacie się Państwo nad podjęciem działań, aby walczyć o swoje prawa – nie róbcie tego dłużej! Prześlijcie nam swoją umowę do bezpłatnej analizy – MY zajmiemy się resztą.

Kliknij, aby ocenić post.
Ilość głosów: 0, Średnia: 0